DDR4 16GB 3200MHz CL16 KIT (2x 8GB) Corsair Vengeance LPX XMP2.0 1,35V Gaming črna (CMK16GX4M2B3200C16)
Šifra: 522334
Šifra proizvajalca: CMK16GX4M2B3200C16
EAN: 843591070454
Proizvajalec: Corsair
Kategorije: , ,
Garancija: Ni na voljo
Stanje: Ni na voljo
202,99
Dobava: Na zalogi
Faktor oblike DDR4 je optimiziran za nove matične plošče serije Intel 100 in ponuja višje frekvence, večjo pasovno širino in manjšo porabo energije kot moduli DDR3. Združljivost modulov Vengeance LPX DDR4 je bila preizkušena z več matičnimi ploščami serije 100, da se zagotovi zanesljivo in hitro delovanje. Obstaja podpora za XMP 2.0 za samodejno overclocking brez težav. Na voljo so v več barvah, ki ustrezajo matični plošči, komponentam ali samo vašemu slogu.
Združljivost z več matičnimi ploščami serije 100, preizkušenimi za zanesljivo in hitro delovanje
Zasnovan za overclocking visoko zmogljivih osebnih računalnikov
Razpršilnik toplote iz čistega aluminija za hitrejše odvajanje toplote in hladnejše delovanje
Podpora za XMP 2.0 za samodejno overclocking brez težav
Matične plošče serije Intel 100 podpirajo nov standard XMP 2.0 in tudi Vengeance LPX DRAM. Ko je vklopljen, se bo samodejno prilagodil najhitrejši in varni hitrosti za vaš komplet Vengeance LPX. Dobite neverjetno, zanesljivo delovanje brez zaklepanja ali drugega čudnega obnašanja.
Ravna zasnova z malo prostora
Na voljo v več barvah, ki ustrezajo vaši matični plošči ali sistemu
Zasnovan za navdušence. Podpira Corsair.
Svetovno znana zanesljivost in zmogljivost
Omejena dolgotrajna garancija
Prednost Corsairja
Glavne značilnosti
Splošno
Komponenta za PC/strežnik
RAM pomnilnik 16 GB
Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) 2 x 8 GB
Vrsta notranjega pomnilnika DDR4
Frekvenca ure pomnilnika 3200 MHz
Faktor oblike pomnilnika 288-pinski DIMM
Zakasnitev CAS 16
Barva izdelka Črna
Vse podrobnosti
Lastnosti
Vrsta medpomnilnika Neregistriran (nepošljen)
RAM pomnilnik 16 GB
Komponenta za PC/strežnik
Zakasnitev CAS 16
Kanali za shranjevanje Dvokanalni / štirikanalni
Napetost shranjevanja 1,35 V
Intel Extreme Memory Profile (XMP) Da
Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica 2.0
SPD profil Da
Hitrost SPD 2133 MHz