Optični patch SM PK-9 LC/LC 10m Digitus

Šifra: 7909042
Šifra proizvajalca: DK-2933-10
EAN: 4016032248965
Proizvajalec: Ni na voljo
Kategoriji: ,
Garancija: Ni na voljo
Stanje: Ni na voljo

21,24

Na zalogi

V prihodnost usmerjeni standardi in vrhunska kakovost za vaše omrežje.

– Optični omrežni kabli podjetja DIGITUS so na voljo v vseh običajnih razredih vlaken in kombinacijah konektorjev – Vsak kabel je pakiran posebej in vključuje merilni protokol.
– Vsak povezovalni kabel vsebuje eno vlakno za zunanji & Povratni kanal in konektor s keramičnim obročem in dvobarvnimi rokavi proti zvijanju za jasno identifikacijo vlaken.
– Kabli Ethernet LAN so standardno na voljo s priključki LC, SC ali ST – Zaradi različnih kombinacij priključkov niso potrebni adapterji.
– Dvooptične, optične podatkovne povezave kategorije OS2 dosegajo pasovne širine do 10 gigabitov na sekundo, če skupna dolžina kabla ne presega 40 kilometrov.
– Za dosego polne pasovne širine morajo vse komponente celotne linije (SFP moduli, stikala, …) podpirati pasovno širino in biti nameščene na tehnično brezhiben način.
– Material plašča iz steklenih vlaken je brez halogenov po EN 50267-2-3 (LSZH) in ognjevaren po standardu IEC/EN 60332-1-2.

FO patch kabel, duplex, LC do LC, SM OS2 09/125 µ, 10 m

Ključne funkcije
Splošno
Dolžina kabla 10 m
Vrsta kabla I-VH
Vlakna vrsta OS2
Vrata 1 LC
Vrata 2 LC
Premer luknje 9 µm
Full Duplex Da
Dolge podrobnosti
Funkcije
Dolžina kabla 10 m
Vrsta kabla I-VH
Vlakna vrsta OS2
Vrata 1 LC
Vrata 2 LC
Konektor 1 spol Moški
Konektor 2 spol Moški
Barva izdelka Rumena
Full Duplex Da
Premer luknje 9 µm
Premer pokrova 125 µm
Struktura kablovskega načina Enomastni način
Poreklo Kitajska
Teža in mere
Premer kabla 3 mm
Podatki o embalaži
Širina embalaže 200 mm
Globina embalaže 30 mm
Prostornina embalaže 1800 cm³
Teža paketa 178,3 g
Logistika
VK carinska tarifna oznaka 85447000