TV sprejemnik Samsung 55,0" 139,7 cm QE55S90FA 3840×2160 OLED SMART Tizen 4xHDMI 2xUSB BT WiFi HDR10+
Šifra: QE55S90FA
Šifra proizvajalca: QE55S90FAEXXH
EAN: 8806097090953
Proizvajalec: Samsung
Kategorije: , ,
Garancija: Ni na voljo
Stanje: Ni na voljo
Dobava: Na zalogi samo za pošiljanje
Diagonala zaslona: 139 cm (55”)
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona: OLED
Smart TV: Tizen
Osveževanje zaslona: 100Hz
HDR : DA
Dodatne TV lastnosti: Self-illuminating pixels, Ultra Viewing Angle
Sistem zvočnikov: 40W, 2.1CH