Monitor LG 68,6 cm (27,0") 27BA450-B 1920×1080 100Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort Pivot Zvočniki sRGB99%
Šifra: 27BA450
Šifra proizvajalca: 27BA450-B
EAN: 8806096097779
Proizvajalec: LG
Kategoriji: ,
Garancija: Ni na voljo
Stanje: Ni na voljo
192,99
Dobava: 5-10 dni
Splošno
  Vrsta Prikaza LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix
  Energetski Razred Razred D
  Diagonala Velikost 27″
  Vrsta Plošče IPS
  Razmerje Med Širino In Višino 16:9
  Native Resolucijo Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz HDMI: 100 Hz, VGA: 75 Hz)
  Svetlost 250 cd/m2
  Kontrastno Razmerje 1300:1
  Barva Podpora 16,7 milijonov barv (8-bitni)
  Barvne Lestvice 99% sRGB (CIE 1931)
  Odzivni Čas 5 ms (siva na siva)
  Horizontalni Zorni Kot 178
  Vertikalni Kot Gledanja 178
  Osvetlitev Tehnologija LED osvetlitev
  Dimenzije (Šxgxv) 61.08 cm x 23.99 cm x 53.66 cm – s stojalom
  Teža 4.85 kg
    Avdio
  Vrsta Zvočniki stereo
  Izhodna Moč / Channel 2 W
    Povezovanje
  Vmesniki HDMI
DisplayPort 1.2
VGA (HD-15)
Slušalke (mini jack)
    Mehanski
  Položaj Prikaza Prilagoditve Višina, vrtljivo (rotacija), swivel, tilt
  Naklona -5/+21
  Vrtljivi Kota 90
  Kota Vrtenja -90/+90
  Nastavitev Višine 150 mm
  VESA Montažo Vmesnik 100 x 100 mm
    Razno
  Značilnosti Varnostno zaklepanje režo (kabel za zaklepanje kupite ga posebej)
  Kabli Vključeni 1 x HDMI – 1,8 m
1 x DisplayPort kabel
  Varnostno Režo Tip Kensington security slot
    Moč
  Vhodna Napetost AC 100-240 V ac (50/60 Hz)
  Poraba energije SDR (V načinu) 15 kWh/1000h
  Poraba energije Stojalo za 0.5 Watt
  El. Energije Spanje 0.5 Watt
  Poraba Energije (Izklopljen) 0.3 W