Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") S27FG504SU 2560×1440 Gaming 180Hz OLED 0,03ms HDMI DisplayPort DCI-P3-99% FreeSync G-Sync Compatible HDR10 Odyssey OLED G5
Šifra: S27FG504SU
Šifra proizvajalca: LS27FG504SUXEN
EAN: 8806097684053
Proizvajalec: Samsung
Kategoriji: ,
Garancija: Ni na voljo
Stanje: Ni na voljo
405,99
Na poti, predvidena dobava 29.05.2026
Povpraševanje
Izdelek:
Naziv izdelka: SAMSUNG LS27FG504SUXEN 27 palca QHD 2560×1440 OLED 180Hz igre na srečo
Opis: Samsung Odyssey OLED G5 S27FG504SU – G50SF Serije – OLED zaslon – gaming – 27″ – 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz – 200 cd/m2 – 1000000:1 – HDR10 – 0.03 ms – HDMI, DisplayPort – črna
EAN: 8806097684053
Proizvajalčeva garancija: 24 mesecev Bi-V garancija
Splošno
Prikaže Vrste: OLED zaslon / Quantum Dot OLED
Energetska Oznaka QR Kodo URL: Https://eprel.es.europa.eu/qr/2435797
Energetski Razred: Razred G
Energetski Razred (HDR): Razred G
Poraba energije na Leto: 41 kWh
Diagonala Velikost: 27″
Prilagodljivi-Sync Tehnologije: AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Združljiv
Razmerje Slike: 16:9
Native Resolucijo: QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz)
Svetlost: 200 cd/m2
Kontrastno Razmerje: 1000000:1
HDR Format: HDR10
Barva Podpora: 1 milijarde barv
Barvne Lestvice: 99% DCI-P3 (CIE 1976)
Odzivni Čas: 0.03 ms (siva na siva)
Igre na srečo: Da,
Horizontalni Zorni Kot: 178
Vertikalni Zorni Kot: 178
Zaslon Premaz: Anti-glare
Barva: Črna
Dimenzije (Šxgxv): 60.99 cm x 23.45 cm x 46.38 cm – s stojalom
Teža: 3,3 kg
Povezovanje
Vmesniki: HDMI (HDCP 2.2)
DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2)
Slušalke (mini jack)
Mehanski
Položaj Prikaza Prilagoditve: Nagib
Nagibni Kot: -2/+15
VESA Montažo Vmesnik: 100 x 100 mm
Razno
Značilnosti: Reciklirane plastike
Kabli Vključeni: 1 x DisplayPort kabel
Združljiva Standardi: UL Glare Brezplačno, Pantone Potrjeno, HDCP 2.2
Moč
Vhodna Napetost: AC 100-240 V
Poraba energije SDR (način delovanja): 28 kWh/1000h
Poraba energije HDR (način delovanja): 72 kWh/1000h
Poraba Energije (Tipično): 28 W
Poraba Moči (Maks.): 78 Watt
Poraba energije Stojalo za: 0.5 Watt
Poraba Energije (Izklopljen): 0.3 W