Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 10m Digitus

Šifra: 7950031
Šifra proizvajalca: DK-2533-10/3
EAN: 4016032248903
Proizvajalec: Ni na voljo
Kategoriji: ,
Garancija: Ni na voljo
Stanje: Ni na voljo

16,19

Na zalogi

V prihodnost usmerjeni standardi in vrhunska kakovost za vaše omrežje.

– Optični omrežni kabli podjetja DIGITUS so na voljo v vseh običajnih razredih vlaken in kombinacijah konektorjev – Vsak kabel je pakiran posebej in vključuje poročilo o meritvah.
– Vsak povezovalni kabel vsebuje po eno vlakno za zunanji & amp; Povratni kanal in konektor s keramičnim obročem in dvobarvnimi zaščitnimi rokavi za prepogibanje za jasno identifikacijo vlaken.
– Standardno so kabli Ethernet LAN na voljo s priključki LC, SC ali ST – Zaradi različnih kombinacij priključkov niso potrebni adapterji.
– Dvooptične, optične podatkovne povezave kategorije OM3 dosegajo pasovne širine do 10 gigabitov na sekundo, če skupna dolžina kabla ne presega 100 metrov.
– Za dosego polne pasovne širine morajo vse komponente celotne linije (SFP moduli, stikala, …) podpirati pasovno širino in biti nameščene na tehnično brezhiben način.
– Material plašča iz steklenih vlaken je brez halogenov po EN 50267-2-3 (LSZH) in ognjevaren po standardu IEC / EN 60332-1-2.

FO patch kabel, dupleks, LC do LC, MM OM3 50/125 µ, 10 m

Glavne značilnosti
Splošno
Dolžina kabla 10 m
Vrsta kabla I-VH
Vrsta optičnega vlakna OM3
Vrata 1 LC
Vrata 2 LC
Premer luknje 50 µm
Polni dupleks Da
Vse podrobnosti
Lastnosti
Dolžina kabla 10 m
Vrsta kabla I-VH
Vrsta optičnega vlakna OM3
Vrata 1 LC
Vrata 2 LC
Barva izdelka Aqua barva
Polni dupleks Da
Premer luknje 50 µm
Premer obloge 125 µm
Struktura kabelskega načina Večnačin
Hitrost prenosa podatkov 10 Gbit/s
Material jakne Brez halogena z nizkim dimom (LSZH)
Država porekla Kitajska
Teža in mere
Premer kabla 3 mm
Podatki o embalaži
Širina embalaže 200 mm
Globina pakiranja 35 mm
Prostornina embalaže 2100 cm³
Teža paketa 176,7 g
Pogoji delovanja
Temperaturno območje delovanja -20 – 65 ° C
Temperaturno območje shranjevanja -25 – 80 ° C
Logistični podatki
VK šifra carinske tarife 85447000